Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Moje drevo skozi letne čase

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
maja.vene
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 2
Registration date : 04/03/2008

Moje drevo skozi letne čase Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moje drevo skozi letne čase   Moje drevo skozi letne čase EmptyTor Mar 04, 2008 6:35 pm

ojla!

mene pa zanima, če je kdo imel seminarsko pri biologiji moje drevo skozi letne čase....bi mi zelo pomagal, ker ne vem točno kako moram meritve naredit in kolk podrobno je treba pisat...če mi lahko kdo pomaga, bi bila zelo hvaležna...tnx Very Happy

lp
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Moje drevo skozi letne čase Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Moje drevo skozi letne čase EmptySob Mar 08, 2008 12:53 am

Ne vem kako je s temi drevesi oz. kakšna imaš navodila..tako iz glave povedano bi jaz vsake toliko slikala drevo z istega mesta...vsake toliko herbarizirala kakšen list itd...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Moje drevo skozi letne čase Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Moje drevo skozi letne čase EmptySob Mar 08, 2008 12:30 pm

Pa z voščenko in papirjem lahko narediš odtis debla. Vsakič, ko ga opazuješ lahko prešteješ ptice, ki so na drevesu ... možnosti je ogromno.
Nazaj na vrh Go down
maja.vene
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 2
Registration date : 04/03/2008

Moje drevo skozi letne čase Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Moje drevo skozi letne čase EmptyTor Mar 11, 2008 5:11 pm

ja, sej nekaj takega bo treba nardit...da bom mela pol tut kej za pokazat...

...tnx za pomoč Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moje drevo skozi letne čase Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Moje drevo skozi letne čase Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Moje drevo skozi letne čase
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: