Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še

KazaloKazalo  PortálPortál  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  PrijavaPrijava  

Share | 

Moje drevo skozi letne čase

Go down 
AvtorSporočilo
maja.vene
Sramežljivka
Sramežljivka

Število prispevkov : 2
Registration date : 04/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Moje drevo skozi letne čase   Tor Mar 04, 2008 6:35 pm

ojla!

mene pa zanima, če je kdo imel seminarsko pri biologiji moje drevo skozi letne čase....bi mi zelo pomagal, ker ne vem točno kako moram meritve naredit in kolk podrobno je treba pisat...če mi lahko kdo pomaga, bi bila zelo hvaležna...tnx Very Happy

lp
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Karin
Admin
Admin

Število prispevkov : 1079
Registration date : 06/09/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Sob Mar 08, 2008 12:53 am

Ne vem kako je s temi drevesi oz. kakšna imaš navodila..tako iz glave povedano bi jaz vsake toliko slikala drevo z istega mesta...vsake toliko herbarizirala kakšen list itd...
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja

Število prispevkov : 198
Registration date : 12/10/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Sob Mar 08, 2008 12:30 pm

Pa z voščenko in papirjem lahko narediš odtis debla. Vsakič, ko ga opazuješ lahko prešteješ ptice, ki so na drevesu ... možnosti je ogromno.
Nazaj na vrh Go down
maja.vene
Sramežljivka
Sramežljivka

Število prispevkov : 2
Registration date : 04/03/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   Tor Mar 11, 2008 5:11 pm

ja, sej nekaj takega bo treba nardit...da bom mela pol tut kej za pokazat...

...tnx za pomoč Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moje drevo skozi letne čase   

Nazaj na vrh Go down

Moje drevo skozi letne čase
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1