Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še

KazaloKazalo  PortálPortál  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  PrijavaPrijava  

Share | 

Travnik v različnih letnih časih

Go down 
AvtorSporočilo
Sanja
Sramežljivka
Sramežljivka

Število prispevkov : 5
Registration date : 15/10/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Travnik v različnih letnih časih   Pet Feb 22, 2008 5:05 pm

Je katera mogoče v prvem letniku delala seminarsko pri biologiji z naslovom Travnik v različnih letnih časih?
Kakršnekoli pomoči bi bla zlo vesela, ker najprej nism šla na govorilne, zdj pa profesorce že lep čas ni in nimam pojma kk pa kaj nardit :7:

Nazadnje urejal/a Karin Pet Feb 22, 2008 10:19 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Karin
Admin
Admin

Število prispevkov : 1079
Registration date : 06/09/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Pet Feb 22, 2008 6:23 pm

Jz sm mela to in ...Lahko ti pošljem. Tud sama sem si od ene beybe sposodla in si priredila....je ful zaj**an najdt literaturo za to...v bistvu sploh ni nobene knjige konkretno. KO sem že obupala nad literaturo, sem raje začela povpraševati kdo ima to seminarsko :)...
Drgač sem pa praktični del sama naredila.... :M
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://razrednipouk.slovenianforum.com
Sanja
Sramežljivka
Sramežljivka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Pet Feb 22, 2008 9:22 pm

Karin kr oddahnla sm si Very Happy
maš zs.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Pet Feb 22, 2008 10:19 pm

Dobiš...sam zdj me nek mail heca...grr...

P.S. naslov teme sem ti spremenila...da bo bolj jasno o čem gre.. smeh
Nazaj na vrh Go down
karina
Sramežljivka
Sramežljivka

Število prispevkov : 3
Registration date : 19/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Sob Apr 19, 2008 1:55 pm

jaz imam tudi seminarsko od travnika... pa mam enake probleme s to literaturo... pa me zanima če bi bla tko prijazne da bi mi poslale seminarsko... sej bi si samo pogledala... ne bom neč prepisovala joka..
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Ned Apr 20, 2008 3:39 pm

Lahko sanji rečeš, če ti jo pošlje...ker men so se nek zbrkale datoteke in ne najdem sminarske
Nazaj na vrh Go down
mimi
Sramežljivka
Sramežljivka

Število prispevkov : 7
Registration date : 20/04/2008

ObjavljaNaslov sporočila: travnik skozi letne čase ....   Ned Apr 20, 2008 11:11 pm

OJLA .... jst mam tut seminarsko pr biologiji na temo TRAVNIK SKOZI LETNE ČASE ... pa če bi mi katera prosim poslala kašn primer od tega kr men tut ni čist jasno :7: kaj je pomembo, kaj je treba napisat ipd. .... HVALA že v naprej ...

lp

manca
Nazaj na vrh Go down
Sanja
Sramežljivka
Sramežljivka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Pon Apr 21, 2008 2:59 pm

punce dobite takoj, ko usposobim mejl Very Happy
Nazaj na vrh Go down
karina
Sramežljivka
Sramežljivka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Tor Apr 22, 2008 7:51 pm

hvala hvala hvala bravo
Nazaj na vrh Go down
karina
Sramežljivka
Sramežljivka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Tor Apr 29, 2008 3:51 pm

a ti dela sedaj mejl?? ker jaz sem končala teoretični del
in ne vem kako naprej ta raziskovalni naredit ... :7:
Nazaj na vrh Go down
nika
Sramežljivka
Sramežljivka

Registration date : 21/12/2008

ObjavljaNaslov sporočila: seminarska   Ned Dec 21, 2008 7:57 pm

Živjo punce!
Tudi jaz bi vas ful lepo prosila, da mi pošljete seminarsko Travnik skozi letne čase.

Lepo prosim, bom sam pogledala, ker ne vem, kako naj bi empirični del izgledal..
Če mi je katera pripravljena pomagat , naj se javi, pa ji sporočim moj mail.
Vnaprej hvala!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Sre Dec 24, 2008 5:15 pm

empirični del je še najlažji. Slikaj en travnik npr. na vsake 2 tedna...ali pač ko se ti bo zdelo da je malo spremembe od zadnjega slikanja. Potem te slike urediš, da se vidi kako je travnik zgledal preden je sneg nanj zapadel..potem zasneženega..potem ko se je sneg tajal...potem čakanje pomladi itd. Mogoče bodi še nekoliko pozorna na cvetlice..kdaj se katera pojavi.

To je to...
Nazaj na vrh Go down
nika
Sramežljivka
Sramežljivka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Čet Dec 25, 2008 6:18 pm

Hvala, Karin,

teoretični del sem ravnokar napisala do konca, ampak me malo skrbi ker mi je vzelo kar 12 strani (je pa veliko slik). A je to preveč? Travnik sem že dvakrat slikala, tko da sem se empiričnega dela že lotila tako kot si predlagala. Mi lahko svetuješ še kaj? Koliko slik bo to vse skupaj? Da ne bom namest seminarske oddala kar diplomo hehe Tale seminarska se mi zdi ful zahtevna in ko pogledaš tista navodila, kako jo moraš napisat, se kar ustrašiš,.. Če mi lahko pomagaš še kaj, bi ti bla ful hvaležna.

Lepe praznike in srečno novo leto.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Čet Dec 25, 2008 7:29 pm

Nika, super da si teoretični del tako hitro napisala. Jaz sem imela s tem največ težav, sploh glede iskanja primerne literature. Malo sem že pozabila kakšna navodila so glede seminarske pri teoretičnem delu. Za emipirični boš že videla katere slike so najprimernejše ipd. jaz se niti ne spomnim koliko slik sem imela ...pa pri vsaki sliki sem nekaj napisala
Nazaj na vrh Go down
nika
Sramežljivka
Sramežljivka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   Sob Dec 27, 2008 3:06 pm

Ok, bom že nekako... Če pa ima katera na računalniku to seminarsko, lepo prosim, da mi pošlje za pogledat.. saj lahko brez teo. dela, ker sem ga itak že napisala,.. obljubim, da ne bom plonkala, seminarsko bom že sama napisala, samo da vidim kako.

Nika[b]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik v različnih letnih časih   

Nazaj na vrh Go down

Travnik v različnih letnih časih
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1