Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ima kdo priprave za razredni pouk?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
nashy1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 3
Registration date : 06/01/2008

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyNed Jan 06, 2008 4:20 pm

Pozdravljeni vsi rp-jevci.

Sem mamica študetnka 4. letnika RP. Pred mano je praksa in zato bi res lepo, lepo prosila vse tiste, ki imajo kakeršne koli priprave,če mi jih lahko posredujejo. Sin je star 1 leto in mi porabi skoraj vso energijo, ki jo premorem, zato bi mi vaša pomoč še kako prav prišla.

Lep pozdrav vsem.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyNed Jan 06, 2008 9:30 pm

Klikni na ta naslov...tu objavljamo uporabne internetne strani. Malo pobrskaj in našla boš marsikatero uporabno stran, tudi za priprave jap
https://razrednipouk.slovenianforum.com/klepetalnica-f8/uporabne-internetne-strani-t17.htm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyPon Jan 07, 2008 12:22 pm

Drugače se pa med sošolkami zmenite, da vse priprave nekam pošiljate (npr. skupni mejl) in imate tako vse na kupu. Če si 4. letnik, ste že lani imeli prakso, tako, da se že kar nekaj priprav nabere iz tega. Sploh so pa teme vsako leto ob istem času skoraj iste.
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyPon Jan 07, 2008 4:21 pm

na žalost ti ne morm kaj pomagat, večina tu gor nas je 2 ali 1 letnik
lahko pa pogledaš na to stran:
http://www2.arnes.si/~mkopas/

upam da ti bo v pomoč
Nazaj na vrh Go down
nashy1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 3
Registration date : 06/01/2008

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyPon Jan 07, 2008 6:49 pm

Ja hvala vam vsem za pomoč in odgovore

Jaz sem iz Maribora in mi v tretjem letniku nimamo prakse. Imamo samo 4 nastope.

Se mi zdi da se pedagoški fakulteti LJ in MB kar dosti razlikujeta.

lp vsem
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyPon Jan 07, 2008 11:05 pm

ja prnas v lj mamo v vseh letnikih prakso...sam nazalost ti iz prakse u prvem letniku ne morm nič pomagat...smo meli sam eno uro nastopa
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyTor Jan 08, 2008 1:11 am

Aja, oprosti, sem mislila, da si iz Ljubljane. Poskusi s tistimi linki, ki jih je Karin predlagala, če pa potrebuješ kaj konkretnega, pa povej, pa bom poiskala, če imam. Ker teh priprav se res nabere.
Nazaj na vrh Go down
nashy1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 3
Registration date : 06/01/2008

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyTor Jan 08, 2008 7:10 pm

Ja v kratkem vam bom sporočiča, kaj bi potrebovala. Drugače pa se mi 7.4.2008-25.4.2008 prične praksa in takrat bom res hvaležna za kakršno koli pomoč.

Lepo se imejte :)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? EmptyTor Jan 08, 2008 10:28 pm

Sporočam, da sem temo premaknila v kategorijo IŠČEM, KUPUJEM, PRODAM vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ima kdo priprave za razredni pouk?   Ima kdo priprave za razredni pouk? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Ima kdo priprave za razredni pouk?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Priprave.net
» Vokalno-instrumentalni pouk 1 -4.skupina
» POTREBUJEM ZAPISKE IT (razedni pouk)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Iščem, kupujem, prodam-
Pojdi na: