Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Jana
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 8
Registration date : 09/09/2007

Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!   Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! EmptyČet Dec 13, 2007 6:46 pm

Ewo končn sm prlezla tut js sm na to stran, opazla sm da so tu gor tut študentke iz 1. letnika, zato morm kot predstavnica razrednega pouka v ŠS, najdt predstavnika 1.letnika. Nima težke funkcije, vse kar mora je to ,da mu js prenesm kakšna obvestila, on meni, če je kakšn problem...ipd.
tako da prosim 1. letnik!!!! JAVITE SE MI KO NAJDETE PREDSTAVNIKA!!!
lp Jana Rus
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!   Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! EmptyTor Dec 18, 2007 3:39 pm

Noo..kje ste 1. letniki??


Temo sem iz klepetalnice prestavila semle vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
dubravka
Sramežljivka
Sramežljivka
dubravka


Število prispevkov : 5
Registration date : 13/11/2007

Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: re: Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!   Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! EmptySob Jan 05, 2008 6:15 pm

Čaw!
Lahko natančneje razložiš, kakšna bi bila naloga predstavnika 1. letnikov razrednega pouka?
Lp!
Nazaj na vrh Go down
Jana
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 8
Registration date : 09/09/2007

Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!   Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! EmptyNed Jan 06, 2008 9:38 pm

Cau!
Evo da ti razložim; ni nč tazga d bi mogla kej počet...kdor bo predstavnik letnika ima nalogo sam to,da kar se v letniku godi npr. če je kej narobe glede prfoksov, so kasne pritožbe, mamo mi iz Študentskega sveta kakšno obvestilo za vas....on to posreduje ŠS al pa mi njemu da obvesti svoj letnik! to je vse...da mamo nekoga ki ga lahko kontaktiramo oz. on nas ob kakšnih težavah..... to je vse.
Kdor se bo javu za predstavnika...rabim njegov ime in priimek,tel. št. in mail! lp Jana
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!   Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Potrebujem predstavnika 1. letnika RP!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» POTREBUJEM ZAPISKE IT (razedni pouk)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Aktualna študijska obvestila-
Pojdi na: