Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Matematika

Go down 
+11
Marko.Susman
Karin
tali
andreja
SoPrEfLiCtA
Tančka
tweety
ajchy
ewaa
jana85
*anja*
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyPon Jan 07, 2008 1:00 pm

Mah men je bil prvi težek, ker sem se premalo učila, časa mi je zmanjkalo za učenje....in sem vedela da me lahko čaka polomija...pa vndarle mi je useplo narediti...Tako da sem rekla, da za drug kolokvij se pa res morm mal bolj potrudt in ja....sm več znala kot na prvem...mogoče mi je bil zato lažji vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
dubravka
Sramežljivka
Sramežljivka
dubravka


Število prispevkov : 5
Registration date : 13/11/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: re: matematika   Matematika - Page 2 EmptyPon Jan 07, 2008 7:51 pm

aha. a pol ste mel nekega druzga profesorja? mi mamo prof. magajno. mislim, da bo ta kolokvij težji od prvega, tak filing mam. dost snovi se je nabralo.
zdj pa ravno delam obsežnejšo nalogo o hebrejskih številkah - tud za matematko - in je treba ju3 oddat. upam da mi bo uspelo.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyPon Jan 07, 2008 9:20 pm

Sej mi smo mel tud Magajno pri predavanjih.....za vaje pa eno drugo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
SoPrEfLiCtA
Začetnik
Začetnik
SoPrEfLiCtA


Število prispevkov : 77
Age : 36
Location : Kobarid
Registration date : 29/09/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyČet Jan 10, 2008 10:49 pm

....kaj je to res, da se mormo prijavt na izpit, ceprav bomo nardil matematiko s kolokviji??.... :7:
Nazaj na vrh Go down
dubravka
Sramežljivka
Sramežljivka
dubravka


Število prispevkov : 5
Registration date : 13/11/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: re: matematika   Matematika - Page 2 EmptyČet Jan 10, 2008 11:02 pm

Ja, res je, da se moramo prijavit na izpit pri matematiki (25.1.), da se nam lahko sploh potem vpiše ocena, ki jo bomo dobili po opravljenima kolokvijema (držim pesti, da bomo vsi naredl). Če bi pa slučajn spodletelo na 2. kolokviju pa greš lahko na izpit pač na ta datum - 25.1. Če ne bi bila zadovoljna z oceno, ki bi jo dobila s kolokviji, greš lahko popravljat na 1. rok (le na 1. rok, ne na 2.!) in se ti potem upošteva boljša ocena.
papa
Nazaj na vrh Go down
SoPrEfLiCtA
Začetnik
Začetnik
SoPrEfLiCtA


Število prispevkov : 77
Age : 36
Location : Kobarid
Registration date : 29/09/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyPet Jan 11, 2008 1:06 am

a-ha....tko je to....hvala za info....pa uso sreco ti zelim na kolokviju.... zavije
....aja, sam se nek....k se prjavmo na ta izpit....pa pol tam spodi lahko oznacs kao prijava na ustni izpit s kolokviji....a je treba to oznact,al ne?..nc ki doro se jst ne znajdem žalosten
Nazaj na vrh Go down
Sweet
Sramežljivka
Sramežljivka
Sweet


Število prispevkov : 9
Age : 35
Location : Gorenjska
Registration date : 16/01/2008

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: izpit iz matematike   Matematika - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 12:37 am

ojla punce Very Happy, 2. ali višji letnik,

mene pa zanima kako zgleda izpit iz matematike pri magajni? a je ful težek, ker jz nimam prav veliko pojma nee in sem malo v skrbeh Question ups
Nazaj na vrh Go down
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 11:01 am

Živjo,

evo, na tem naslovu najdeš primer dveh lanskih izpitov pri Magajni: http://www.z-maga.si/index?action=coursedetails&id=3
Vedno je izpit tak, da je 6. nalog za računat (takih kot so se delale na vajah), zadnji 2. pa sta iz predavanj (bolj teorija).

Sicer se pa verjetno vidva na izoitu, ker ga grem jaz tud pisat ups

Lepo bod sunny
Nazaj na vrh Go down
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyNed Jan 27, 2008 2:22 pm

živjo punce!!

Ker sm tole matematko si mal zakomplicirala, sm pršla do tega, da sem mogla na izpit in pisala 50% ... torej me zdej čaka ustni zaovor in nato še ustni izpit...
Mi lahko katera prosim pove, kako to zgleda... ook, zagovor izpita naj bi bile zadeve, ki jih nisi znal. Kaj pa je pri ustnem izpitu??

Hvala in lp ;)
Nazaj na vrh Go down
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyPon Feb 11, 2008 7:02 pm

oj,

ja jaz sem tud zdaj v taki situaciji, da morm it še na ustni izpit in bi mi zelo prav prišla kakršna koli informacija v zvezi s tem (kako izgleda ustni, kaj te sprašuje, če je treba kej računat al je samo teorija, kolk časa traja, a jih velik nardi oz. če zelo zafrkava ipd.).
Torej, če je kera bla na ustnem jo res ful pr8 za te informacije...

Lepa hvala že vnaprej in lep dan.
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 EmptyPet Feb 15, 2008 5:18 pm

Sem že hotela odgovoriti, pa sem ugotovila, da smo imeli drugega profesorja. Žal.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Matematika - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Matematika   Matematika - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Matematika
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Matematika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: