Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kemija

Go down 
+12
Manja
stor13
andreja
Helena
BarbaraB88
dubravka
SoPrEfLiCtA
Karin
Saša
cultyka
ewaa
nincy
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 EmptyTor Jun 17, 2008 9:40 pm

Čaw!

Jst mam pa to nesrečo, da mi kemije ni uspelo narest s kollookviji, pa me zanima, kako sploh zgledat izpit iz kemije. Vrste nalog, težavnost, teorija, računanje, ... A je ful težek? Kolk je pa dolg - mislm, kolk časa se ga piše?

Hvala
Nazaj na vrh Go down
gaby
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 17/11/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kemija izpit   Kemija - Page 2 EmptyČet Jun 19, 2008 2:46 pm

Hellow!

Zj ta izpit je cist odvisno, gres na prvi rok al na druzga... Jst sm tak nenaravosloven tip človeka, tut men ni ratalo nardit kemije s kolokviji. Na prvem roku so ble vse naloge dobesedno fotokopirane iz treh klokvijev. Na drugem roku pa so ble dve naloge za zračunat masni delez, par nalog je bilo za obkrozevat odgovore, pa spomnem se unih verig, k smo jih pisal se mi zdi da u tretjem kolokviju...sam ne vem kako se jim rece?? izpit je na dveh listih, oz. na stirih straneh, mislim da se pise eno uro. Ceprav je prvi rok bil dobesedni prepis treh kolokvijev, se mi zdi da je drugi bil lazji...no saj zame. Na izpitu sta bla devetak pa un nek mlad tip..ne vem kako se pise. No ta tip ti tut kej pomaga, pa tut ce vid da plonkas ti ne bo nic tezil. Devetak je pa tak no...odvisno od razpolozenja. Tud on je tu pa tam kej namignil. Ce te se kej zanima...vpras.
Srecno na izpitu!
lp, Gaby
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 EmptyČet Jun 19, 2008 6:37 pm

Meni se je zdel izpit lažji od kolokvijev.
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 EmptyČet Jun 19, 2008 8:04 pm

jst ne vem kaki so kolokviji kr nism šla delat, je pa res da je izpit meni osebno kar težk. uni tip je matej in ti res pouhnu pomaga, tud fajn je če ga vidš kje na kafetu u enki, ti bo sigurno kej pobedu kar bo v izpitu in ti tud razložu vse sam prašat morš. v glavnem kar se tiče ustnih pa...srečo morš met...dopast se mu morš kr jst nism znala prou neč in mi je dal 7, kšna k pa je vsaj neki znala in je pisni nardila z 9, pa jo je vrgu! važno da se zavedaš da ti ni treba it še enkrat pisat, tko da če padeš pač pridš še enkrat čez en tedn pa je. srečno!
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 EmptyČet Jun 19, 2008 9:00 pm

ja, ustni je res sam od tega odvisn al si Glažarju všeč al ne.. Js sm mu narobe odgovorila na vprašanje, pisno sm mela pa 50,2%, torej komi 6, pa mi je zakluču 7, ker mam tok lep ime angelček
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 EmptyČet Jun 19, 2008 11:43 pm

Oh ja....kdaj bo prišel dan, ko bodo moji čari prišli v ospredje angelček

hihi
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 EmptyPet Jun 20, 2008 12:42 pm

Hja, hvala za enkrat punce! Grem pa na kemijo zdej 27. junija, k pol nasleden rok je šele septembra. Če mi zdej uspe narest bo super, bom mela dolge počitnce. Na prvi rok pa nisem mogla it, ker takrat še nisem mela narejenega kolokvija iz laboratorijskih vaj. Tko da upam, d ne bo ta izpit tko ful težek. Drugače se je pa tko neki govorilo, da je izpit lažji od kolokvijev pa sm se hotla prepričat. Al pa je to sam odvisno od vsakega posameznika. Ker kot vidim, niste vse popolnoma enotne.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kemija - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kemija   Kemija - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kemija
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kemija-kolokviji...
» Kemija-ognjemet
» kemija - kolokvij iz laborijskih vaj + teren. vaj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: