Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,...

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,...   strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... EmptySob Nov 10, 2007 2:18 pm

mene pa zanima, kako se je sploh možno udeležit kakega izleta (ki se med drugim reklamirajo tudi na student info), ko pa so pri vas tako picajzlasti kar se vaj tiče?
glede na to, da sm na svojem faksu že 4.letnik, imam namen letošnje leto izkoristit v nulo, zato bom skušala it tudi na čimveč teh izletov...
a mislite da pol res ne moreš na izpit, če npr.manjkaš enkrat, dvakrat, itd. al se na koncu izkaže da se vseeno da it? ima kdo že kake izkušnje s tem?
Nazaj na vrh Go down
Andraž
Sramežljivka
Sramežljivka
Andraž


Število prispevkov : 5
Age : 38
Location : over the rainbow
Registration date : 10/11/2007

strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,...   strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... EmptyNed Nov 11, 2007 5:55 pm

Hmm...jaz ti bom takole rekel...

Sam študiram v kopru in tam...heheh...je malo drgačno no, pač jaz sem si vse vedno uštimal. Sem zelo prepričljiv v dogovarjanju jupi jupi

Jaz ti svetujem takole, da pač malo uporabiš svojo žilico za prepričevanje, nekje jo sigurno imaš, samo uporabit jo treba znat. Potem pa malo naokol še povpraši in se probaj znajdt na način, ki bo vsakemu ugoden...in faksu in tebi.

Jaz se vedno držim enga načela - daj jim ponudbo, predlog, ki je ne bodo mogli zavrniti haha
Nazaj na vrh Go down
Marko.Susman
Začetnik
Začetnik
Marko.Susman


Število prispevkov : 51
Location : doma
Registration date : 06/12/2007

strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,...   strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... EmptyNed Apr 06, 2008 1:50 am

kolk si lep
rad te imam
s teboj rad se dogovarjam
v eno stran gledaš
in to mene
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,...   strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,... Empty

Nazaj na vrh Go down
 
strokovne ekskurzije, izleti, počitnice,...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» EKSKURZIJE V 2. LETNIKU

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Izleti-
Pojdi na: