Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Družabne igre

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Družabne igre   Družabne igre EmptySre Okt 31, 2007 7:39 pm

Kar vem, nas je veliko takih, ki smo med počitnicami oz. ki tudi redno delamo z otroki tudi izven šole. Meni je poleti nastopil problem pri tem, da nisem vedela kaj z otroki delati med prostim časom saj so črni mož, skrivanje in podobne postale dolgočasne. Zato vas prosim da pridete z idejami in znanjem na plan. Rabim namreč čimveč družabnih iger, ki so dobre tako za male otroke kot tudi za malo večje (20 in več vesel vesel hehe hehe hehe hehe ). Prosim, da mi jih tudi malo opišete! Hvala! papa
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyČet Nov 01, 2007 3:25 pm

Oj!

Jest mam čelo skripto teh iger. Če katera rabi, naj se mi oglasi.

LP
Jana
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyČet Nov 01, 2007 6:24 pm

U u.. to se fajn sliši hehe hehe Se bova še slišale.. ma jst bi rabla kej do nedelje.. a mi lohko opišeš eno al pa 2 take bolj dore.. da jih bom lohko izvedla.. hehe hehe Sicer ne z otrocmi.. ampak z malo večjimi.. za en rd hehe hvala papa
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyPet Nov 02, 2007 12:29 pm

Ok!
Poznaš kočijo? Ta je fajna. mam tud take igre za mal strarejše. Oglasi se.

LP
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyPon Nov 05, 2007 10:30 pm

Sam res!! Dobra ideja Tanja ;)

Kaj bi lahko vse poceli (druzabne igre razne) na recimo rojstnih dnevih... Recimo pantomima je zakon! Very Happy Kdo ve se za ksno dobro... Pa ni treba lih celih knjig vesel Tko ksno domaco magar.. pa ksno pivsko (teh mam js kr par na zalogi:))
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyPon Nov 05, 2007 10:44 pm

Ja zakaj jih poL nisi kar napisala? hehe hehe ena pivska k jo jst poznam je Mexico ma ne poznam več pravil.. vem samo da se neke kocke meče... pol pa morš ugotavljat kake številke so.. mah.. ne vem :7: hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyPon Nov 05, 2007 10:48 pm

Ja ja tud mexico je ena od njih :) sam je kr komplicirana za razlagat... Mah...zdej se mi res ne da rzlagat tko da drugic...zdej grem gledat Ugly Betty vesel
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptyTor Nov 06, 2007 12:53 pm

Ja, mi tej igri s kockami rečemo Maxl. Ampak je res težko za razložit, rabiš konkretno ponazoritev. Very Happy
Zdej ste me spomnle na pantomimo. Dobra fora je, da pošlješ ene tri ven in jim poveš, kaj morajo predstavit, tistim, ki ugibajo, pa že vnaprej poveš, kaj bodo predstavlja, samo, naj to mal skrivajo in mečejo ven kakšne neumne izjave. Samo moraš pa ven poslat enega takega, ki ne bo zameru.
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre EmptySre Nov 07, 2007 10:53 pm

LOL!!! Sam res huda!!! Uni k budale eno uro delajo klovne iz sebein se matrajo, ostali se ga pa ta cas fino pocas napijejo in zabavajo. Hmm..za premislit Very Happy
Nazaj na vrh Go down
malina
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 10/11/2008

Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: skripta družabnih iger jana85   Družabne igre EmptyPon Nov 10, 2008 1:25 pm

jana85 je napisala
Oj!

Jest mam čelo skripto teh iger. Če katera rabi, naj se mi oglasi.

LP
Jana


Jst bi pa imela to skripto.

Malina
______________________
Sem že pozabila kako se igra gnilo jace :(
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Družabne igre Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Družabne igre   Družabne igre Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Družabne igre
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Klepetalnica-
Pojdi na: