Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pevski zbor

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Pevski zbor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pevski zbor   Pevski zbor EmptyPet Okt 26, 2007 9:13 pm

Sm opazla da je tuki gor ene par takih k hodmo na pevski zbor jupi hehe

Tk da lohk pokomentirate kaka se vam je zdela zadnja vaja. Mislm besedilo je bilo nadvse originalno butasto

Aja pa v torek slučajno so vaje??
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Pevski zbor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pevski zbor   Pevski zbor EmptySob Okt 27, 2007 4:39 pm

U tork baje so vaje.. sej je obvestilo na netu.. mamo ob 12.30... Sam jst pomoje ne pejem. .bom vidla še no.. u torek pa me ni blo ker sem bla '''zelo zdrava'' in sm pač to izkoristla za neudeležbo na zboru hehe hehe Kej ste pa peli?

vaja pevskega zbora (2. letnik) 25. 10. 2007
Članice zbora 2. letnika obveščam, da bo vaja v torek 30. 10. ob 12.30 in ne ob 14.uri.

Prijazen pozdrav!
Avtor: Branka Potočnik Krajnik
Nazaj na vrh Go down
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Pevski zbor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pevski zbor   Pevski zbor EmptySob Okt 27, 2007 5:24 pm

O zakon!

Ej peli smo neki z naslovom zaljubljena mačka/maček (v nemščini je naslov). Besedilo je pa: mi-jau. In to se ponavla!!!!!
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Pevski zbor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pevski zbor   Pevski zbor EmptyPon Okt 29, 2007 9:04 pm

Joj,ta pesem je pa res katastrofa!!!Res da besedilo ni zapleteno,je pa zato melodija kar neke.Drugač me pa jutri nebo na pevske,tak da lepo mijavkajte:)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pevski zbor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pevski zbor   Pevski zbor Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pevski zbor
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: